http://www.krisfilm.ecom.com.pl/

Strona korzysta z plików cookies.Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

____________________________________________________________________________________

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY OPINIE DOTYCHCZASOWYCH KLIENTÓW:

--Kamerzysta wywiązał się bardzo solidnie ze swojego zadania .Jesteśmy zadowoleni z jego usług.
Agnieszka Jarosław Madej,
ślub: 2016-08-13

-- Wszystko profesjonalnie i na bardzo dobrym poziome! Film weselny oraz zdjęcia rewelacja!!  OSOBIŚCIE POLECAMY! Pozdrawiamy.
Adrian, ślub: 2016-06-11

--Super facet. Wraz z żoną tworzą idealny duet na takie imprezy. Gorąco polecamy;)

Magdalena i Grzegorz,

ślub: 2015-10-10


--Witam! Bardzo gorąco polecam Pana Krzysztofa!!Mieliśmy ślub 29.08.2015 r i naprawdę spełnił nasze oczekiwania. Jest naprawdę super w tym co robi i zna się na rzeczy. We wszystkim można się z nim bez problemu dogadać i nie robi żadnych problemów! Bardzo serdecznie polecamy!!:)

Iwona Ćwieląg i Piotr Dziób,

ślub: 2015-08-29


--Jesteśmy bardzo ale to bardzo zadowoleni. Zdjęcia ślubne, sesja plenerowa rewelacja natomiast film na wesoło wszystko dograne tak jak powinno! Pamiątka na wszystkie wspólne lata. Dziękujemy

MARIOLA STANISZEWSKA & PAWEŁ CICHOWICZ,

ślub: 2015-06-20


--Film został przepięknie zmontowany. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej usługi :) Spokojnie mogę polecić Państwu tego kamerzystę. Z pewnością będą Państwo zachwyceni :)

Dagmara Świątek

ślub: 2014-08-16


--Współpraca na wysokim poziomie, film przepiękny, mile jest oglądnąć i przeżyć jeszcze raz tak wspaniałe chwile. Gorąco polecamy kamerzystę Krzysztofa :)

Jolanta Szulik

ślub: 2014-06-28


--Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Krzysztofa , bardzo dziękujemy za profesjonalną pracę jaką wykonał. Podkład muzyczny , montaż , jakość filmowania , humor , który towarzyszy cały czas podczas oglądania są na najwyższym poziomie i trafione prosto w nasze gusta . Krzysztof jest profesjonalnym kamerzystą wartym polecenia , a kronika filmowa , którą stworzył na końcu jest hitem!
Dziękujemy ci Krzysiu...

Agnieszka i Paweł

Ślub 31.08.2013


--Współpraca na pierwszym poziomie, film rewelacja (oglądam codziennie). Pan Krzysztof jest profesjonalistą w swoim fachu;-) gorąco polecam!

Aneta i Janusz

Ślub:20.07.2013


--Obsługa przez Pana Krzysztofa rewelacyjna. Kamerzysta bardzo konkretny, znający się na tym co robi. Film z I Komunii Św. wyszedł znakomicie. Gorąco polecam!!!!

Monika Jnaulewicz

Pierwsza Komunia:12.05.2013


--Jesteśmy bardzo zadowoleni,polecamy Pana Krzysztofa innym młodym małżeństwom bo wiemy że spełni ich oczekiwania.Pozdrawiamy

Anna i Michał

Ślub:13.10.2012


--Fajna współpraca:) Nasze oczekiwania zostały spełnione:) pozdrawiamy:):):)

Monika Mateja

Ślub:25.08.2012


--Polecamy wszystkim bardzo gorąco pana Krzysztofa, który uwiecznił naszą uroczystość zaślubin.Wykazał się wielkim profesjonalizmem i naprawdę ogromnym oddaniem pracy. Pan Krzysztof ma bardzo dużo ciekawych pomysłów, a przy tym jest bardzo otwarty na sugestie młodej pary( nie robił nic wbrew nam), zawsze doradza ale nie narzuca. Wszyscy goście bardzo chwalą film a podoba się on zwłaszcza nam, bo przypomina najważniejsze momenty ślubu-jest świetnie nagrany. Polecamy wszystkim, którzy szukają fantastycznego kamerzysty. My jesteśmy zadowoleni na 100%. Wszystko było  ok."

Agnieszka Domagała
Ślub: 2012.05.02


--Polecamy Pana Krzysztofa. Zlecenie zrealizowane zostało szybko i profesjonalnie. A ponadto Pan Krzysztof jest bardzo sympatyczną osobą co zapewnia miłą współpracę.

Małgorzata i Jarosław Pilipaka
Ślub: 21.04.2012


--Bardzo pozytywne wrażenie po Panu Krzysztofie. Profesjonalne podejście do wykonywanej profesji. Jeśli chcecie pamiątkę z wesela na najwyższym poziomie to serdecznie polecamy , będziecie na pewno zadowoleni. Miła i sympatyczna współpraca zakończona extra filmem , który ogląda się z wielkim zaciekawieniem i entuzjazmem. Gorąco zachęcamy do współpracy z Panem Krzysztofem!!! Dziękujemy za film i serce włożone w jego wykonanie.
Magdalena i Ireneusz Horbajczuk
Ślub: 2011.09.10


--Witam polecam Pana Krzyszofa- profesjonalizm!!! - Mój ślub -06.08.2011- naprawde warto. Magda


--Witam!
Obejrzelismy dzis plyte z naszego wesela!! I chcielibysmy serdecznie podziekowac za jej wykonanie!!! Film jest super!!! Montaz swietny!! Jeszcze raz serdecznie dziekujemy za czas nam poswiecony!!

Ślub 2012.01.28

Angelika i Lukasz


--Serdecznie polecamy Pana Krzysztota.Jesteśmy baardzo zadowoleni Cool

Ślub 2012.06.16

Ania i Paweł